Az amerikai nyomás ellenére is szárnyal a Huawei
Emelkedett a Huawei árbevétele, és 24 százalékkal több okostelefont adott el az idei év első felében, mint egy évvel korábban.
Emelkedett a Huawei árbevétele, és 24 százalékkal több okostelefont adott el az idei év első felében, mint egy évvel korábban.
A Samsung tagadta azokat a pletykákat, amelyek szerint az amerikai chipgyártásba fektetne extra összegeket.
A videómegosztó automatikus algoritmusa mellett más felhasználók is jelezhetik, ha valahol jogsértést tapasztalnak, de ezzel vissza is lehetett élni, ezen szigorít most a YouTube.
A Huawei-ügy is csak arra sarkallja a távol-keleti ország gyártóit, hogy saját szabadalmakat és technológiákat használjanak. Kezdődik a tech-hidegháború, de egyelőre Kína nagy hátrányból indul.
Ma már nem kell profinak lenni ahhoz, hogy valaki vonzóbbra, vékonyabbra, izmosabbra, magasabbra retusálja magát a fotókon. Nekik viszont rossz hír, hogy érkezik a retus-lebuktató megoldás.
Vannak játékok, amelyek sosem öregszenek, hiába jelennek meg náluk grandiózusabb, komplexebb címek, mindig megéri elővenni őket egy-egy nosztalgiakörre. De vajon futnak még a legfrissebb Windows 10 alatt?
A szoftveróriás azzal érvel, hogy ha a Huawei telefonokat elvágják az Androiud frissítésektől, az biztonsági káoszhoz vezethet.
Hat új országban nyílt meg Elon Musk hipszterjárgányának előrendelése, és úgy tűnik, amit tilos Kína és az USA között az egyik irányban, azt a másikban nagyon is lehet.
Az Intel Honeycomb Glacier prototípusa két kijelzőt használ, de továbbmegy az ASUS hasonló modelljénél, a második kijelzőt ki is emelhetjük a gép testéből.
A fekvő bokszolóba is lehet még egyet rúgni. Úgy tűnik, lassan a telefon burkolatán és pár nyomógombon kívül tényleg semmi sem marad, amit meghagynak a kínai vállalatnak.
Az ARM is elfordult a Huaweitől, ami azt jelenti, hogy lőttek a Kirin chipeknek. Két nagy brit szolgáltató pedig dobta a kínálatából az 5G-s Huawei okostelefont.
Jól értesült források szerint a Huawei sosem készült arra, hogy világszerte elveszíti az Androidot, a HongMeng OS nem áll készen a globális startra, a Huawei alkalmazásboltja pedig haszontalan.
Kiderült a neve annak az operációs rendszernek, amit 2012 óta fejleszt az Android alternatívájaként a Huawei: HongMeng OS-nek hívják.
Három hónapig még hitelesítheti a rendszerfrissítéseket a Huawei, de új készüléket továbbra sem dobhat piacra Google-szolgáltatásokkal. Augusztus 19-ig van ideje tárgyalni Amerikának és Kínának.
Azután, hogy a Huawei elvesztette az Androidot és a Google-szolgáltatásokat, az Intel, a Qualcomm és sok más chipgyártó is azonnal megszakította a kínai óriással az együttműködést.
Kereső plusz mindentudó segéd a világ legolcsóbb telefonjaira, automatikusan mindent elintéző Asszisztens és egy rakás újdonság mutatkozott be a Google fejlesztői konferenciáján.
A Google a felhasználói kérésekre hallgatva könnyebbé tette a személyes adatok kezelését és törlését.
Egyes rajongók szerint ez már igazán "olcsó" marketing, de a Honor ragaszkodik hozzá, hogy az eset valós, szeretnék visszakapni az elveszett prototípust.
Amerikában a megkérdezett fiatalok 83 százalékának Apple iPhone készüléke van, és egyre többen hordanak okosórát is. Értelemszerűen Apple-t.
Egy újságíró kipróbálhatta azt a katonai verziójú AR-headsetet, amely ellen a Microsoft dolgozói tiltakoztak.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.