John’s Background Switcher – cseréljünk hátteret!
Az internet telis-tele van szebbnél szebb képekkel – különösen azok tudják ezt jól, akik szeretnek háttérképet beállítani a Windowsban, és ezeket a weben barangolva gyűjtik össze.
Az internet telis-tele van szebbnél szebb képekkel – különösen azok tudják ezt jól, akik szeretnek háttérképet beállítani a Windowsban, és ezeket a weben barangolva gyűjtik össze.
A magyar fejlesztésű, nagy népszerűségnek örvendő segédprogram friss verziója új funkciókkal és kibővült hardvertámogatással vált letölthetővé.
A világ napi e-mail forgalmának jelentős részét teszik ki a „vicces képek”, amin együtt lehet vihogni.
Tegye fel a kezét, aki elolvassa az alkalmazások licencét! E program megteszi helyettünk!
A digitális fényképezőgépek tág határok között képesek a fehéregyensúly beállítására. A filmesnél ugyanezt a papírképek nagyításakor végezték el több-kevesebb sikerrel, vagy felvételi szűrőt használtak. Mi most a GIMP-pel mutatunk be néhány megoldást.
E programmal noteszgépekre is telepíthetjük a Catalyst drivert.
Ugyan ki ne gondolt volna már arra, hogyan lehetne levadászni egy weboldalról egy érdekes Flash mozit? Esetleg hogyan lehetne kitalálni, hogy működik, hogyan csinálták? Nem nagy ördöngösség, ha megvannak a megfelelő eszközeink.
Legutóbb ott tartottunk, hogy már majdnem megértettük az egyik legfontosabb CSS-koncepciót - az úgynevezett dobozmodell elméletet -, amikor kiderült, hogy nem minden weboldalelem egyforma. Fussunk neki még egyszer, kicsit más irányból!
Eddig fizetős volt, most már ingyenes ez a kétpaneles fájlkezelő (Commander).
Akik szeretik háttérképekkel feldobni Windowsuk kinézetét, mindenképpen próbálják ki a Microsoft legújabb „tapétagyárát”.
Websuli sorozatunkban még nem beszéltünk a grafikák előállításáról. Most tippet adunk a hatékony, koránt sem csak webre való vektorgrafika készítéshez.
Egy verziószám-ugrás miatt megéri a termékváltás? Mit kínál az Adobe új otthoni kép- és videoszerkesztője?
Egymagában igyekszik lefedni a fotós, grafikus feladatokat a program, mely túltesz elődjén és sok más grafikai csomagon is.
Sorozatunk 16. epizódjában bemutatunk egy korát megelőző, hazai fejlesztésű ál-antivírus programot, valamint néhány váltságdíjszedő kártevőt.
December 1-4. között tartotta meg az Adobe Milánóban a MAX 2008 rendezvénysorozat utolsó állomását, amely egyaránt szólt fejlesztőknek és felhasználóknak.
Sok rendszerhangoló, -tisztító és -karbantartó programmal találkozhattunk már, mégis jönnek az újabb és újabbak.
A több mint egy évvel ezelőtt bevezetett Spider platformhoz – AMD processzor, alaplap és grafikus kártya – saját tuningszoftvert készített az AMD.
Nem tetszik sem a Start menü, sem az Apple „lapos” Dockja? Sebaj, csavarjuk fel az indítópultot!
Cikkünkben hat ingyenes, webes fotoszerkesztő szolgáltatást tesztelünk és bemutatjuk a legjobbnak ítélt Picnik kezelését egy példán keresztül.
Svájci bicska ez a program a rendszergazdák és tanultabb felhasználók számára, csak avatatlan kezekbe ne kerüljön!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.