Bevezetés az SVG-be
Websuli sorozatunkban még nem beszéltünk a grafikák előállításáról. Most tippet adunk a hatékony, koránt sem csak webre való vektorgrafika készítéshez.
Websuli sorozatunkban még nem beszéltünk a grafikák előállításáról. Most tippet adunk a hatékony, koránt sem csak webre való vektorgrafika készítéshez.
Egy verziószám-ugrás miatt megéri a termékváltás? Mit kínál az Adobe új otthoni kép- és videoszerkesztője?
Egymagában igyekszik lefedni a fotós, grafikus feladatokat a program, mely túltesz elődjén és sok más grafikai csomagon is.
Sorozatunk 16. epizódjában bemutatunk egy korát megelőző, hazai fejlesztésű ál-antivírus programot, valamint néhány váltságdíjszedő kártevőt.
December 1-4. között tartotta meg az Adobe Milánóban a MAX 2008 rendezvénysorozat utolsó állomását, amely egyaránt szólt fejlesztőknek és felhasználóknak.
Sok rendszerhangoló, -tisztító és -karbantartó programmal találkozhattunk már, mégis jönnek az újabb és újabbak.
A több mint egy évvel ezelőtt bevezetett Spider platformhoz – AMD processzor, alaplap és grafikus kártya – saját tuningszoftvert készített az AMD.
Nem tetszik sem a Start menü, sem az Apple „lapos” Dockja? Sebaj, csavarjuk fel az indítópultot!
Cikkünkben hat ingyenes, webes fotoszerkesztő szolgáltatást tesztelünk és bemutatjuk a legjobbnak ítélt Picnik kezelését egy példán keresztül.
Svájci bicska ez a program a rendszergazdák és tanultabb felhasználók számára, csak avatatlan kezekbe ne kerüljön!
Sokan feleslegesnek tartják a Windows fájltallózó ablakának bal oldali sávját. E kis programmal a saját, mindennap használt mappáinkat is ide helyezhetjük.
Az előző leckében megfejtettük, mit jelent a kaszkád szó a CSS kifejezésben. E lecke még fontosabb lesz: újra bevezetjük az osztályok fogalmát, majd előrántjuk emlékeinkből az egyedi azonosítókat és összeeresztjük őket a stíluslapokon.
Egy gépen rengeteg program lehet telepítve. De vajon frissek-e? E program képes megtalálni a frissítéseket.
Egy hordozható diagnosztikai program olyan, mint a svájci bicska: jó, ha mindig kéznél van.
Cikkünkben egy sajnos igen elterjedt ál-antivírus programcsaláddal foglalkozunk. Ez XP Antivirus 2008, 2009, és hasonló neveken érkezik, és kész rémálom, ha a gépre kerül.
Szinte csak a legpuritánabb típusoknál kell nélkülöznünk az EasyTune 6 programot, itt az ideje, hogy részleteiben is megismerjük a szoftver képességeit.
Csúnyák a mappaikonok XP alatt? Nosza, cseréljük őket színesre!
A vágás talán az egyik legrégebbi és legalapvetőbb képmódosítás. A szakcikkek mégis igen kevés figyelmet szentelnek neki, talán mert első nekifutásra nagyon egyszerű dolognak tűnik – sőt talán feleslegesnek is.
Úgy tűnik, hogy a GNU Image Manipulation Program háza táján gyökeres változásoknak nézünk elébe.
Unalmas a Registry Editorban „végiglépkedni” a keresett kulcsokon és értékeken? A RegScanner segít egybegyűjteni a találatokat.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.