A MINISO-sztori
Egyszerűség, természetesség és jó minőség - a MINISO alapítói ezen értékek mentén alapították meg cégüket 2013-ban, amely mára a világ egyik legnagyobb hálózatává vált.
Egyszerűség, természetesség és jó minőség - a MINISO alapítói ezen értékek mentén alapították meg cégüket 2013-ban, amely mára a világ egyik legnagyobb hálózatává vált.
Egyelőre kísérleti szinten vizsgálták, milyen hatásai lennének egy ilyen változtatásnak. Meglepő eredmény született, és nem csak azon a téren, amire azonnal gondolnánk.
Nem kell semmi rosszra gondolni, egy olyan új technológiátról van szó, ami egyfajta szuperemberré teszi a használóját.
Hűtésre és fűtésre egyaránt használható a ruhában hordható Sony Reon Pocket.
A DIY kategóriában az AMD 68,6 százalékos piaci részesedést ért el a Ryzen processzoroknak hála.
A Samsung tagadta azokat a pletykákat, amelyek szerint az amerikai chipgyártásba fektetne extra összegeket.
Az elmúlt két hét alatt nagyjából 20 százalékos emelkedés volt tapasztalható, de ha Dél-Korea és Japán nem oldja meg a nézeteltéréseit, az egekbe is kilőhetnek a vételárak.
Most már szinte hetente jönnek hírek arról, miért lesz drága vagy épp nehezen elérhető valamilyen alkatrész, most politikai okok miatt alakul a pánik. És most épp nem is az amerikai-kínai pofozkodásról van szó.
A mobilok külseje általában megszokott sémákat követ, egy japán dizájner ezért új inspirációt keresett, és szokatlan helyen talált is: a konyhában.
Áramkimaradás miatt lerobbant a Toshiba és a Western Digital japán gyára, 6 exabájtnyi NAND flash wafer ment a levesbe.
A mobilos kijelzők piacán továbbra is toronymagasan vezet a Samsung. Bajba került viszont a Japan Display.
Ráadásul a redmondi cég csak másodikként volt a japánok listáján, az Amazonnál kilincseltek először, de nem jött össze az üzlet.
Magyar vonatkozású kiállítója is volt a közelmúltban lezajlott Japán Robot Hétnek. Az ázsiai helyszínű nemzetközi rendezvényen az OnRobot cég VG10-es vákuumos fogószerkezete került bemutatásra.
Optikai meghajtó is van még a Panasonic japán piacra tervezett legújabb notebookjaiban.
2019-ben már 67,5 milliárd dolláros rekordösszeget fordítanak a chipgyárakra.
4K kijelzős telefonjuk után egy újabb pionírt készítettek a japánok. Legújabb mobiljuk több egy szimpla ráncfelvarrásnál, ám messze nem hibamentes.
Azt gondolhatnánk, az egész valami áprilisi tréfa, de nem, hiszen még csak január vége van.
Itt a japán gyártó legújabb processzorhűtője, a Kotetsu Mark II.
Japán források szerint talán az ASUS vagy a Lenovo lehet a vevő, de a Toshiba hivatalosan tagadja, hogy eladná a PC-s divíziót.
Rohamtempóban nő a kijelzőpiac, a Samsung az élen, de a nagy befektetések mellett sem bír lépést tartani a megrendelésekkel.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.