Okosizzókon keresztül hackelhetőek az otthonaink
Érdemes ellenőrizni a Philips Hue-tulajdonosok számára az izzók firmware verzióját, mert a hackerek az okosotthoni hálózat fölött is átvehetik az uralmat.
Érdemes ellenőrizni a Philips Hue-tulajdonosok számára az izzók firmware verzióját, mert a hackerek az okosotthoni hálózat fölött is átvehetik az uralmat.
Friss magazinunkban bemutatjuk mindazon fenyegetést, amelyek veszélyt jelentenek minden eszközre és adataidra. A lap mellé két programot és egy PC-s játékot adunk ajándékba.
Egy híján száz okostelefon kellett a feladathoz és máris forgalmi dugót jelzett a népszerű szolgáltatás, mint a mellékelt példa is mutatja.
Ha lehet, senki ne nyisson meg olyan e-mailt, amelyben ismeretlenek a járvány elleni védekezésről szóló Word dokumentumot küldenek.
Ha már úgyis minden csapból az folyik, hogy tele van a világ hackerrel, adatszivárogtatóval, vírussal és mindenféle egyéb veszéllyel, miért kell külön világnap a témának? Pont azért, mert még mindig tele van a világ hackerrel, adatszivárogtatóval, vírussal és mindenféle egyéb veszéllyel.
A többségnek a 90-es évek jutnak eszébe a monitorszűrőről, és a CRT kijelzők elé applikált üveglapok. Pedig az utódaik ma is léteznek és fontos feladatuk van.
Az Amazon vezér telefonját a Facebook által kezelt WhatsApp-on keresztül törték fel, de a Zuckerberg-birodalom igyekszik másra kenni a hibát.
Igen, az a böngésző, amit már akkor sem igazán szerettünk, amikor alig volt más választás. De még mindig jó páran használják, és most kiderült, hogy mindannyian veszélyben vannak.
Egy floridai tömeggyilkos ügyében kérte az Apple segítségét a szövetségi nyomozóiroda, de süket fülekre talált. Egy másik ügy végül azt bizonyította, hogy az Apple nélkül is boldogulnak: az FBI maga tört fel egy iPhone 11 Pro Max mobilt.
Tegnap kipörgött a Windows 7 utolsó javítása, innentől se támogatás, se frissítés, semmi. Ehhez képest több forrás szerint is több száz millió gépen ketyeg még ez a rendszerverzió, ami innentől veszélyek tárháza lehet.
Nagyon komoly sérülékenység van a Mozilla böngészőjében, amin keresztül a támadók szoftvereket telepíthetnek a gyanútlan felhasználók gépeire.
Egyszerre érkezett hír egy komoly biztonsági sebezhetőségről a népszerű videós alkalmazással kapcsolatban, valamint arról, hogy a jelenlegi tulajdonos elég rázós feltételekkel adhatja el valakinek az egészet.
Egy biztonsági szakértő egy Raspberry Pi Zero W-re építette meg a WiFi-hackelő modulját.
Az adatlopások, hackerek és szivárgások éveit éljük, ezért érdemes mindent megtenni azért, hogy biztonságban tudjuk a fiókjainkat. A kétfaktoros azonosítás csodákra képes, mutatunk rá öt kiváló appot.
Úgy tűnik, mostanában már fél évente történik egy ilyen kaliberű incidens, a Facebook olyan lyukas, mint egy neccharisnya.
1,2 milliárd ember személyes adatai szivárogtak ki a legutóbbi nagy botrányban.
A hackerek e-mailben sürgették az embereket, hogy telepítsenek egy kritikus frissítést a Windows 10-hez: persze zsarolóvírus állt a háttérben.
Több száz millió okostelefon kameráját használhatták titokzatos hackertevékenységekhez, a felhasználók tudta nélkül.
A kínai hackerek egy verseny keretében a Chrome és további böngészők gyengeségeit is kiaknázták.
A hackerek a BlueKeep exploit kiaknázásával kriptopénzt bányásznak azokon a PC-ken, amelyeken régebbi Windows rendszer fut.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.