Az Amazon, az Apple és a Google feje is fájhat a Facebook miatt
A Facebook nagy botránya miatt sokkal komolyabb szabályozásokra számíthatnak az óriások.
A Facebook nagy botránya miatt sokkal komolyabb szabályozásokra számíthatnak az óriások.
A Huawei ügyvezetője szerint alaptalan spekulációra épülnek a kémkedéssel kapcsolatos vádak, ugyanakkor még az amerikai piac nélkül is képes lesz túlszárnyalni az Apple-t és a Samsungot a gyártó.
Túl népszerűnek bizonyult a készülék, Amerikában többé nem lesz belőle. De közeledik a OnePlus 6.
A kanadai hatóságok korábbi vezetői nagyon aggódnak a Huawei miatt, és teljes szakítást javasolnak a kanadai kormánynak.
Tényleg kémkedik a Kaspersky Lab szoftvere? Mi igaz az amerikai sajtóhírekből? Dragan Martinoviccsal, a Kaspersky regionális ügyvezető igazgatójával beszélgettünk.
Elnöki rendeletben tiltotta meg Donald Trump, hogy a Broadcom felvásárolja a Qualcommot: az üzlet nemzetbiztonsági kérdés.
Egyre több helyen igyekeznek elérni, hogy az elektronikai termékek ne avuljanak el olyan gyorsan, a javításuk pedig ne kerüljön annyiba, mint maguk az eszközök új korukban.
A bányászok lecsaptak: már a hatóságok által működtetett honlapok is a felhasználók gépeivel bányásszák a digitális pénzt.
Az Apple beismerte, hogy az amerikai hatóságok felkeresték a szándékosan belassított iPhone-ok ügyében.
A fitneszes követésre kitalált Strava app nyilvánosságra hozta, hogy hol vannak az amerikai hadsereg félreeső és elvileg titkos bázisai.
Tovább dagad a botrány: az Intel előbb szólt Kínának a Spectre és a Meltdown biztonsági résekről, mint az amerikai kormánynak.
Tim Cook maga ígérte meg, hogy letiltható lesz a lassulást okozó energiagazdálkodási funkció - akkor persze magától kikapcsolhat az iPhone.
128 százalékkal több amerikai felnőttnek lett tavaly okoshangszórója, és az is kiderült, hogy miért.
A CES alatt Amerikában már szárnyra kaptak az AMD és az NVIDIA videokártyák vételárai.
Amerikában és a világ más részein is csoportos keresetek tömegeire számíthat az Intel.
Amerikában a republikánusok többségével átcsúszott a törvény, ami lehetővé teszi, hogy a szolgáltatók azt csináljanak az internettel, amit csak akarnak.
Amerikában már szelfis videók is megjelennek a keresési találatok között.
Clinton szerint a digitális megfigyelés és a magánszféra megszűnése mellett nagy probléma lesz a munkanélküliség is.
Amerikában épp most törlik el az Obama-kormány netsemlegességi szabályozását, amely szerint minden szolgáltatónak minden tartalomhoz mindenkinek egyenlő hozzáférést kell biztosítania.
Egy texasi tömeggyilkos iPhone készülékének feloldásához ajánlotta fel a segítséget az Apple, de az FBI nem reagált a megkeresésre.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.