Magyarország magasan veri Amerikát 4G-ben
Lassan elindul az 5G-s korszak, eközben Amerika még 4G-ben is jelentősen le van maradva - Magyarország viszont remekül áll.
Lassan elindul az 5G-s korszak, eközben Amerika még 4G-ben is jelentősen le van maradva - Magyarország viszont remekül áll.
Egyre több jelentés mondja azt, hogy alaposan visszaesett a Huawei okostelefonok iránti kereslet, egyes elemzők pedig már a márka európai eltűnéséről beszélnek.
A fekvő bokszolóba is lehet még egyet rúgni. Úgy tűnik, lassan a telefon burkolatán és pár nyomógombon kívül tényleg semmi sem marad, amit meghagynak a kínai vállalatnak.
Rengetegen felháborodtak az amerikai elnök legutóbbi magyarázatán. Eközben Amerika mindent elkövet, hogy Dél-Korea is kitiltsa a Huawei-t.
Egyes kereskedőknél 70 százalékkal estek vissza az eladások, az emberek pedig őrült módjára próbálnak megszabadulni a jelenlegi Huawei okostelefonjuktól.
Az ARM is elfordult a Huaweitől, ami azt jelenti, hogy lőttek a Kirin chipeknek. Két nagy brit szolgáltató pedig dobta a kínálatából az 5G-s Huawei okostelefont.
Jól értesült források szerint a Huawei sosem készült arra, hogy világszerte elveszíti az Androidot, a HongMeng OS nem áll készen a globális startra, a Huawei alkalmazásboltja pedig haszontalan.
Kiderült a neve annak az operációs rendszernek, amit 2012 óta fejleszt az Android alternatívájaként a Huawei: HongMeng OS-nek hívják.
Három hónapig még hitelesítheti a rendszerfrissítéseket a Huawei, de új készüléket továbbra sem dobhat piacra Google-szolgáltatásokkal. Augusztus 19-ig van ideje tárgyalni Amerikának és Kínának.
Azután, hogy a Huawei elvesztette az Androidot és a Google-szolgáltatásokat, az Intel, a Qualcomm és sok más chipgyártó is azonnal megszakította a kínai óriással az együttműködést.
Óriási csapást mér a Google a Huaweire: megvonja az androidos licencét; többé nem jön frissítés a Huawei mobilokra, és a Google szolgáltatásait sem érik majd el ezekről a felhasználók.
A Michigani Egyetemen mutatták be a Morpheus processzor biztonsági architektúráját, amely gyakorlatilag a legügyesebb hackerekkel szemben is sebezhetetlen.
A Surface eszközök eladása éves szinten 21 százalékkal emelkedett, mindez pedig elég volt Amerikában a top 5-höz a Microsoftnak.
Amerikában a megkérdezett fiatalok 83 százalékának Apple iPhone készüléke van, és egyre többen hordanak okosórát is. Értelemszerűen Apple-t.
A Huawei állítólag eladná az 5G-s modem chipjeit az Apple-nek. A nagy kérdés az, hogy tenne-e Huawei alkatrészt az 5G-s iPhone készülékébe az amerikai cég.
Egy újságíró kipróbálhatta azt a katonai verziójú AR-headsetet, amely ellen a Microsoft dolgozói tiltakoztak.
Két kínai diák több ezer hamis iPhone-t cseréltetett ki az Apple-lel garanciában, mire kiderült, hogy nagyszabású csalással verik át a cégóriást.
Amerika és Kína kereskedelmi háborúja miatt a Foxconn Indiában gyártaná a 2019-es iPhone készülékeket.
Guo Ping, a Huawei elnöke szerint Amerikára a vesztesek hozzáállása a jellemző, és megpróbálja bemocskolni a Huawei nevét, mert nem tud vele versenyezni.
Az amerikai hatóságoknak ezúttal a Grindr kínai tulajdonosával van problémája, eladják az appot.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.