Globálisan is megjelenhetnek a kínai állam által titkosított chipek
Retteghet az amerikai vezetés: az ARM China a globális piacra hoz a kínai állam által jóváhagyott titkosítással érkező chipeket.
Retteghet az amerikai vezetés: az ARM China a globális piacra hoz a kínai állam által jóváhagyott titkosítással érkező chipeket.
Három év alatt minden külföldi hardvert és szoftver száműz a kínai intézményekből a helyi kormány.
Az Amazon amerikai, brit és német áruházában is uralják a toplistákat az AMD processzorok.
A napokban érkeznek majd a bejelentések arról, kinek adott újra kereskedelmi licencet a kínai céghez az amerikai kormány. A Microsoft az első.
A Piper Jaffrey szerint idén az amerikai emberek legjobban egy Apple AirPods vezeték nélküli fülhallgatót szeretnének karácsonyra.
Tajvan szerint Amerika nem gyakorolt nyomást rájuk, hogy leállítsák a chipek exportját a Huawei felé.
Bár az amerikai kormány levette a konkrét tiltólistáról a kínai vállalatot, az még mindig engedélyekre vár ahhoz, hogy újra kereskedni tudjon az USA-beli cégekkel. Végre már kanyarban a megoldás.
Az ügyvédek megoldották, hogy az ARM-alapú chiptechnológiát a jövőben is használhassa a Huawei.
Állítólag két operációs rendszerrel jöhet a Huawei következő csúcsmobilja, ha Amerika nem rendezi 2020 elejéig a kínai gyártó ügyét.
A közfelfogás szerint 2016-ban a Facebookra ráugró trollhadsereg is közrejátszott Donald Trump megválasztásában. Zuck szerint most sokkal felkészültebben várják a jövő évi voksolást.
A harmadik negyedévben is tovább nőttek a Huawei eladásai, annak ellenére, hogy Amerika nagy erőkkel akadályozza a kínai céget.
Elemzői várakozások szerint olyan szorult helyzetbe hozta Amerika a Huawei-t, hogy az Apple hamarosan visszaveszi a második helyet a globális okostelefon-piacon.
Egy ausztrál kereskedő termékoldala alapján nagyjából 600 amerikai dollárnak megfelelő összegért lesz vihető a Core i9-9900KS.
A Qualcomm ismét elindította az alkatrészek szállítását a Huawei felé, és hosszú távú együttműködésre törekszik a kínai óriással.
Nehéz ügy volt, de megállapodott az amerikai kormánnyal az Apple, így a Mac Pro gyártása továbbra is Texasban történik majd.
A Huawei készen áll rá, hogy azonnal frissíti a Google szolgáltatásaival a csúcsmobilt, amint Amerika és Kína megegyeznek a gyártóról.
Az amerikai-kínai kereskedelmi csatározás miatt furcsa, felemás szoftverrel mutatták be a legújabb Huawei csúcsmobilt. Erős és sokat tud, de kérdés, mi lesz vele félkarú óriásként.
A Huawei azt fontolgatja, hogy az 5G-s üzletágának nagy részét eladja egy nyugati vállalatnak.
A Mozilla böngészőjének freemium jövőjéről árulkodik az új, egyelőre csak Amerikában használható funkció.
Állítólag félreértelmezték a jelentéseket, és nem lesz előretelepítve a ProtonMail a Mate 30 szérián.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.