Kitiltottak a repülőkről egyes Apple MacBook Pro laptopokat
Tűzveszélyes akkumulátorok miatt hívott vissza egyes MacBook Pro modelleket az Apple, az FAA pedig egyből ki is tiltotta az érintett laptopokat a repülőkről.
Tűzveszélyes akkumulátorok miatt hívott vissza egyes MacBook Pro modelleket az Apple, az FAA pedig egyből ki is tiltotta az érintett laptopokat a repülőkről.
A Huawei alapítója 3-5 év alatt szervezné át a céget, hogy az önellátóvá váljon, és Amerikától függetlenül is működhessen.
Bár egyelőre úgy tűnik, az amerikai haragszomrád véget ért és maradhat az Android a Huawei mobilokon, a kínai vállalat mégis bemutatta saját operációs rendszerét.
Az amerikai kongresszus előtt lesz kénytelen igen komoly, tömeggyilkosságokat is érintő kérdésekre választ adni Jim Watkins, miután a 8chant már az alapítója is bezáratná.
Újra amerikai politikusok kérdéseinek kereszttüzébe került a Facebook alapítója, mivel nemrég fény derült egy elég kellemetlen hibára a Messenger Kids alkalmazásban.
Emelkedett a Huawei árbevétele, és 24 százalékkal több okostelefont adott el az idei év első felében, mint egy évvel korábban.
A Samsung tagadta azokat a pletykákat, amelyek szerint az amerikai chipgyártásba fektetne extra összegeket.
Belsős források árulták el, hogy a Huawei Harmony OS rendszere elsőként egy Honor okostévén debütálhat.
A Gartner arra figyelmeztet, hogy Amerikában nagy mértékben emelkedhet a notebookok vételára, amennyiben Amerika újabb vámokat vet ki Kína irányába.
Ezúttal a Harmony nevet szeretné megszerezni az EU-ban a Huawei, így nehéz megmondani, mi lesz a HongMeng OS végleges neve.
A jelentések szerint a Google és az IBM is segített a kínai kormánynak olyan technológiát fejleszteni, amivel emberek után kémkedhet.
Most már szinte hetente jönnek hírek arról, miért lesz drága vagy épp nehezen elérhető valamilyen alkatrész, most politikai okok miatt alakul a pánik. És most épp nem is az amerikai-kínai pofozkodásról van szó.
Véget érhet az a kor, amikor már a legamerikaibbnak mondott termékek is Kínában készülnek. És ez bizony nem feltétlenül jó a kereskedelmi háború egyik résztvevőjének sem.
A Huawei-ügy is csak arra sarkallja a távol-keleti ország gyártóit, hogy saját szabadalmakat és technológiákat használjanak. Kezdődik a tech-hidegháború, de egyelőre Kína nagy hátrányból indul.
Bár a sajtótájékoztatón egyértelműen az hangzott el, hogy a Huawei ellen hozott szankciókat eltörli az amerikai kormány, most pontosítottak. Fene, aki érti.
Sokan fontosabbnak tartják a bűnözők rács mögé juttatását a lehetséges biztonsági kockázatoknál.
Mindenféle előzmény nélkül újraindultak az amerikai-kínai kereskedelmi tárgyalások, és ezzel együtt Donald Trump feloldotta a Huawei elleni embargót is. Megnézzük, mi lehet így a kínai gyártó következő lépése.
Fokozza az iPhone-ok gyártását az Apple, ugyanakkor a szakértők szerint kockázatos játékot játszik a vállalat.
Egyesek szerint biometrikus fegyvereket kellene árulni, hogy kevesebb legyen a felesleges erőszak.
Az elmúlt hetek gondjai ellenére az 5G-s szektor vezetőjének továbbra is a Huawei számít, a kínai cég nyerte meg a legtöbb kereskedelmi szerződést.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.