TikTokon ad tippeket a koronavírus elleni védekezéshez a WHO
Ezzel a módszerrel veszi fel az Egészségügyi Világszervezet a küzdelmet a közösségi médiában terjedő álhírekkel.
Ezzel a módszerrel veszi fel az Egészségügyi Világszervezet a küzdelmet a közösségi médiában terjedő álhírekkel.
A jelek szerint néhány napja szinte minden Samsung mobilon megjelent egy rejtélyes értesítés. Szerencsére nincs ok pánikra.
Ha valamitől félünk, azzal könnyebben tőrbe is lehet csalni minket - a koronavírusra is így ugrottak rá azonnal a webes bűnözők.
Teljesen el akarod tüntetni magad az üzenetküldőről? Akkor nem elég csak az appot törölni: mutatjuk, hogy csináld.
Az ASUS vizsgálódni kezdett, miért jelzik viszonylag sokan, hogy túl forrók az AMD RX 5700-as kártyák. Csavaros megoldás született, de senki ne essen neki a javításnak otthon.
Már így is kismillió különféle apró képecskével turbózhatjuk fel a szövegeinket, de a Google még ezt is tudta fokozni.
Ha elindítod az appot, alapesetben azonnal lejátssza az aktuálisan kiemelt film vagy sorozat előzetesét, ami valóban idegesítő tud lenni. Végre megkönyörült rajtunk a szolgáltató, mutatjuk, hogy tilthatod le ezt a funkciót.
Összegyűjti azokat az unalmas ismerőseidet az Instagram, akiknek ha leállítod a követését, tisztább lesz a fiókod.
A legtöbb notebookfelhasználó nem számol a töltő súlyával, pedig ezt is cipelni kell, ha egész nap használni akarod gépedet. Mutatunk egy jobb megoldást.
A tippek szerint a Nokia 5.2-ről lehet szó, ami az MWC-n debütál, és felpörgetheti a HMD Global eladásait.
Ha lehet, senki ne nyisson meg olyan e-mailt, amelyben ismeretlenek a járvány elleni védekezésről szóló Word dokumentumot küldenek.
A jelek szerint nem csak a jelszó, de az e-mail elgépelésekor is van egy tűréshatár a közösségi oldal biztonsági rendszerében. Mutatjuk, mit enged és mi az, ami már túlzás, valamint arra is kitérünk, ez ismét egy kellemetlen védelmi rizikó-e.
Ha a Microsoft el is engedte a rendszerverziót, ez még nem jelenti azt, hogy teljesen védtelen marad, aki még nem váltott. Sőt, igazából a Microsoft sem szállt ki teljesen. Mutatjuk, melyik biztonsági szoftverek tartanak ki a Windows 7 mellett.
Azt maga dr. Lisa Su erősítette meg, hogy idén befut a következő-generációs RDNA 2 architektúra, de szerencsére akadnak tippek ennek újdonságairól is.
Mert a kockás papírra írt, pad alatt továbbadott levél annyira huszadik század ugyebár, helyette jó lesz az AirPods vagy valami hasonló kis fülhallgató, meg egy kis trükk.
Úgy tűnik, a Google mobil rendszerére kiadott legutóbbi Twitter verzió mindenféle érdekes problémát produkál, szóval ne olyan hevesen azzal az update gombbal! Ha mégis frissült, mutatjuk, mit tehetsz.
Azt hiszed, mindent tudsz a Google levelezőszolgáltatásáról? Még akkor is akadhatnak benne kellemes meglepetések, ha már évek óta ezt használod.
Az adatlopások, hackerek és szivárgások éveit éljük, ezért érdemes mindent megtenni azért, hogy biztonságban tudjuk a fiókjainkat. A kétfaktoros azonosítás csodákra képes, mutatunk rá öt kiváló appot.
Ha valami olyan videót nézel, ahol jobban megfigyelnél egy részletet, vagy behatóbban tanulmányoznál egy rövid folyamatot, használd a SlowTube oldalt!
Egyre gyakrabban vezeték nélkül hallgatunk zenét. A Bluetooth sokáig nem a hangminőségéről volt híres, az idők során azonban hatalmas fejlődésen ment keresztül.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.