Van újabb a pénzbányászatnál: jön a virtuális aranymosás!
A bitcoin és az összes többi kriptopénz alaposan felforgatta az üzleti világot és a számítástechnikát is. Most pedig fel lehet készülni a következő őrületre.
A bitcoin és az összes többi kriptopénz alaposan felforgatta az üzleti világot és a számítástechnikát is. Most pedig fel lehet készülni a következő őrületre.
A tőzsdei árfolyam védelme érdekében megszólalt az AMD: igazából nem is keres olyan sokat a bányászokból.
Hamarosan itt a Bitmain Ethereum-bányászatra fejlesztett ASIC gépe - mindez pedig nagy érvágást jelent majd az AMD-nek és az NVIDIA-nak.
Ha kissé pityókásan hülye sms-eket vagy csevegőüzeneteket küldesz a barátaidnak, az csak ciki. De ha részeg gagyogás miatt pénzt utalsz el nekik, az már elég fájdalmas élmény lehet másnap.
A hackerek körében a cryptojacking az új sláger: egyszerű és kifizetődő megoldás mások gépeivel bányásztatni a kriptovalutákat.
Az NVIDIA-t közvetlenül érinti a kriptovaluták idén várható visszaesése, ezért már most komoly lépéseket tett az óriás.
Az elmúlt három hónapban sorra lopták el Izlandon a bányászgépeket, nagyjából 2 millió dollár értékben.
A hírek szerint a gyártó kifejezetten az AMD Radeon grafikus vezérlőkre akar koncentrálni.
Három okostelefon-használóból egyet becsapnak a kamu banki appok - eközben sokan épp az eredeti appot gondolják átverésnek.
A legfrissebb jelentések szerint még a bányászőrület ellenére is zsugorodott a videokártyák piaca.
Egészen egyszerűen tuningolhatjuk a Ryzen CPU-kat, hogy még többet kapjunk a pénzünkért. Megmutatjuk, hogyan lehet gyorsabb géped.
Nem elég elméletben feltalálni valami újdonságot: sajnos ott van az a bizonyos pénz nevű gonosz dolog, amivel nem lehet viccelni.
Nem csak a gamerek, a teljes PC-s piac számára gyógyírt jelenthet a Turing GPU: bányászoknak készül, olcsó lesz, a kriptopénzek termelésében pedig sokkal hatékonyabb, mint bármelyik GeForce kártya.
Könnyű pénzszerzéssel és profitmaximalizálással csábít a webdizájn sötét oldala. A cél az internetezők átverése, a lehető legmanipulatívabb módon.
A bányászok lecsaptak: már a hatóságok által működtetett honlapok is a felhasználók gépeivel bányásszák a digitális pénzt.
Tavaly a gazdasági sajtó egy része hemzsegett a különböző kriptovalutákról szőtt vad teóriáktól, és egy új kiberfenyegetés, a cryptojacking is megjelent.
A Goldman Sachs egyik vezetője szakértője szerint a legtöbb kriptopénz nem éli túl ezt a felfújt buborékot, és nullás értékkel búcsúzik majd a piacról.
Az Apple komolyan fontolgatja, hogy pénzt ad vissza azoknak, akik a kedvezményes akkucsere-program előtt energiaforrást cseréltettek az iPhone-jukban.
Ha valaki nem tudta lekövetni, pontosan mi is a kriptopénzek körül kialakult káosz, csak nézze meg a Simpson családból összeollózott zseniális animációt!
Hatékony, ASIC jellegű bányászgépek sorozatgyártásába kezd a Samsung.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.