Nagyon készül a 3 nm-es technológiára a TSMC
8000 mérnököt toboroz a TSMC a 3 nm-es gyártástechnológiával kapcsolatos kutatás-fejlesztésekhez.
8000 mérnököt toboroz a TSMC a 3 nm-es gyártástechnológiával kapcsolatos kutatás-fejlesztésekhez.
A friss PC World magazinban megmutatjuk, hogyan építhetsz egy modern PC-t a legújabb játékoknak, illetve összehasonlító tesztünkből az is kiderül, hogy melyik lett 2019 legjobb okostelefonja. A lap mellé egy DVD rippelő és a jelszómenedzser szoftvert is ajándékba adunk.
Az AMD már a Zen 5-ös architektúra fejlesztését is elkezdte, pedig sok Zen 2-es CPU még csak most jelenik meg.
Az Intel szerint a pletykák ellenére haladnak a 10 nm-es fejlesztések - leghamarabb mégis 2021 végén jöhet 10 nm-es asztali Intel CPU.
A T-Systems Modern Iskola programja az élményalapú készségfejlesztésre összpontosít.
Már 2023-ban megérkezhet a Facebook AR-szemüvege, amelynek a fejlesztését a Ray-Ban segíti.
YouTube-videósoknak, podcastok készítőinek ideális a Logitech által megvásárolt mikrofonos cég legújabb fejlesztése.
A Puma előállt az első Wear OS rendszert használó okosórájával: a fejlesztésben a Fossil segített.
Az Epic Games kiadta az Unreal Engine 4 legújabb frissítését, amelyet máris nyúzhatnak a fejlesztők. Néhány újdonság pedig szó szerint eposzi.
Egyszerű, eszközök közötti megosztási rendszer fejlesztésébe kezdett a Xiaomi, az Oppo és a Vivo.
A kanadai kutatás-fejlesztési központjában indította el a fejlesztéseket a kínai óriás.
Azt még nem tudni, mennyire terjed el a filmvilágból indult óriás új fejlesztése, de a céljuk mindenképpen az, hogy a gyerekekhez ne juthasson el semmi, ami káros lehet nekik. Egyelőre még legalább annyi buktatója van, mint előnye.
Átmenetileg leállították az Apple Glasses fejlesztését, és van rá esély, hogy végleg a kukában végzi a projekt.
A jelentések szerint a Google és az IBM is segített a kínai kormánynak olyan technológiát fejleszteni, amivel emberek után kémkedhet.
Elindult a sok érdekességet ígérő Fuchsia OS fejlesztői oldala, de a rendszer nem az Android utódja lesz.
Két botrányszagú cikk is foglalkozik azzal, miért távozhatott a cégtől Jony Ive, az Apple ikonikus tervezőzsenije. Állítólag nagyobb a baj, mint amennyi látszik belőle.
Nagyjából 2024-ben állhatnak szolgálatba a 2 nm-es chipeket legördítő gyártósorok - elindultak a kutatás-fejlesztések.
Az újgenerációs hálózat elrerjedésében fontos szerepe lenne a Huaweinek, de az elmúlt időszak botrányai miatt egyre több helyen kiesnek a pixisből, ez pedig visszafogja a fejlesztéseket.
Az új technológiákkal a magasabb árak és alacsonyabb termelés egyaránt fenntarthatóak, vagyis emelkedni kezdhet a NAND flash-alapú adattárolók ára.
Legalábbis egy új fejlesztés pont ezt ígéri. Ha eddig egy akciójátékban bekaptunk egy parasztlengőt, legfeljebb az életerő-csík zsugorodott, mostantól viszont szó szerint a bőrünkön érzünk majd minden ütést.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.