Lelőtték a sötét internet kedvenc szerverét
A hackerek által tönkretett 7600 oldal nem is visszaállítható pontosan a dark web működési módja miatt. A szervergazda nem is indítja újra a szolgáltatást, elege lett a dologból.
A hackerek által tönkretett 7600 oldal nem is visszaállítható pontosan a dark web működési módja miatt. A szervergazda nem is indítja újra a szolgáltatást, elege lett a dologból.
Az egyik alapító szerint erre azért volt szükség, mert elképesztően megugrott azon csalók száma, akik a vészhelyzetre hivatkozva próbálnak meg pénzt vagy személyes adatokat kicsalni az emberekből.
Az Egészségügyi Világszervezet kulcsfontosságú szerepet tölt be a koronavírusjárvány terjedésének megelőzésében, ezért akarnak értékes információkat kicsalni tőlük különböző hackercsoportok.
A hackerek olyan androidos applikációkat terjesztenek, amik "koronavírus trackernek" hirdetik megukat, de a valóság az, hogy csak a Bitcoinodra utaznak.
A biztonsági szakértők szerint 2020 a titkos támadások éve lesz olyan appok által, amiket népszerűségük miatt biztonságosnak hiszünk.
Ha valamitől félünk, azzal könnyebben tőrbe is lehet csalni minket - a koronavírusra is így ugrottak rá azonnal a webes bűnözők.
A böngészőkhöz írt kiegészítők sokszor megkönnyíthetik az életünket, de néha pont ezt használják ki rosszakarók mindenféle titkos gonoszkodásra.
Évről évre több kártevőt, biztonsági veszélyforrást és trükköző appot szűrnek ki az önkéntesek, akiknek a Facebook örömmel fizet a megtalált esetekért.
Hajnalban adták át a 2020-as Oscar-díjakat, és természetesen a filmekre már mindenki kíváncsi. Ezt viszont sokan ki is használják.
Mármint ugye annak a Facebooknak, amelynek egyébként sem épp a biztonság szóval forrt össze a neve. Kellemetlen.
Érdemes ellenőrizni a Philips Hue-tulajdonosok számára az izzók firmware verzióját, mert a hackerek az okosotthoni hálózat fölött is átvehetik az uralmat.
Friss magazinunkban bemutatjuk mindazon fenyegetést, amelyek veszélyt jelentenek minden eszközre és adataidra. A lap mellé két programot és egy PC-s játékot adunk ajándékba.
Ha lehet, senki ne nyisson meg olyan e-mailt, amelyben ismeretlenek a járvány elleni védekezésről szóló Word dokumentumot küldenek.
Ha már úgyis minden csapból az folyik, hogy tele van a világ hackerrel, adatszivárogtatóval, vírussal és mindenféle egyéb veszéllyel, miért kell külön világnap a témának? Pont azért, mert még mindig tele van a világ hackerrel, adatszivárogtatóval, vírussal és mindenféle egyéb veszéllyel.
A többségnek a 90-es évek jutnak eszébe a monitorszűrőről, és a CRT kijelzők elé applikált üveglapok. Pedig az utódaik ma is léteznek és fontos feladatuk van.
Az Amazon vezér telefonját a Facebook által kezelt WhatsApp-on keresztül törték fel, de a Zuckerberg-birodalom igyekszik másra kenni a hibát.
Igen, az a böngésző, amit már akkor sem igazán szerettünk, amikor alig volt más választás. De még mindig jó páran használják, és most kiderült, hogy mindannyian veszélyben vannak.
Tegnap kipörgött a Windows 7 utolsó javítása, innentől se támogatás, se frissítés, semmi. Ehhez képest több forrás szerint is több száz millió gépen ketyeg még ez a rendszerverzió, ami innentől veszélyek tárháza lehet.
Nagyon komoly sérülékenység van a Mozilla böngészőjében, amin keresztül a támadók szoftvereket telepíthetnek a gyanútlan felhasználók gépeire.
Egyszerre érkezett hír egy komoly biztonsági sebezhetőségről a népszerű videós alkalmazással kapcsolatban, valamint arról, hogy a jelenlegi tulajdonos elég rázós feltételekkel adhatja el valakinek az egészet.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.