Médiasugárzás házilag
Mindenki hallott már a YouTube-ról és már az sem újdonság, hogy interneten is hallgathatjuk a rádiókat. Vajon hogyan történik mindez és miként oszthatjuk meg saját filmjeinket, zenéinket a gépünkről ezzel a technológiával?
Mindenki hallott már a YouTube-ról és már az sem újdonság, hogy interneten is hallgathatjuk a rádiókat. Vajon hogyan történik mindez és miként oszthatjuk meg saját filmjeinket, zenéinket a gépünkről ezzel a technológiával?
Több kisebb-nagyobb korszerűsítéssel érkezett meg a híres DVD-lejátszó új változata.
Sokáig tabu téma volt a DVD-filmek másolása, azaz a DVD-rippelés. Ám az idők változnak! Most bemutatjuk, hogy mivel, hogyan és miért érdemes filmjeinket lemásolni.
Limitált kiadású 500 gigabájtos Samsung S2 hordozható merevlemezen is megjelenik a Michael Jackson színfalak mögötti életét bemutató This is it! című film.
A jövőben műanyagra, filmre és textilre is nyomtathatunk áramköröket olcsón
A PT-AE4000U a Panasonic új HD-képes projektora, amit házimozi-rajongó felhasználóknak szán.
A Windows Movie Makerről már írtunk párszor de a Live verzió annyira más lett, hogy úgy gondoltuk, lépésről lépésre mutatjuk be. Ha csak az ösztöneink után mennénk, könnyen eltévedhetünk!
Jövő év végéig megérkezhetnek a 3D-s BRAVIA HDTV-k, a VAIO notebookok, 3D-s Blu-ray-filmekkel és 3D-s játékokkal a PlayStation 3-hoz. Új dimenzió a nappaliban.
A 3D-s IMAX-mozifilmek mellett egyre több hagyományos filmet vetítenek opcionálisan térbeli technológiára alapozva. A mozi azonban nem minden, a számítógépes játékok piacán is régóta napirenden van a sík képernyőkön látható 3D-s terek „kiterjesztése”.
A szerencsés tesztelő szerint a gép működik, és olyan jó, hogy minden ismerősünknek mutogatni akarjuk majd a 3D-s fényképezőt. Vajon vannak hibái is?
Idén szeptemberben, 600 dolláros áron kerül piacra a Fujifilm 3D-s, ikerlencsés digitális fényképezője.
Felröppent egy pletyka, mely szerint teljes Sony filmek kerülhetnek fel az ingyenes videómegosztó oldalra.
Sokan mondják, hogy manapság lelassult a fejlődés. A notebook notebook marad, legfeljebb gyorsabb és kisebb, a filmeket még mindig nem hologramon nézzük és a telefon sincs az agyunkra kötve... De tényleg nincs semmilyen kiemelkedő újítás? Mi azért bemutatunk párat.
Egyt tanulmány szerint a kalózfilmek eladásából származó bevételek jelentős mértékben támogatják a szervezett bűnözést. Az is várható, hogy a jövőben még tovább erősödik a hamisítók és az alvilág kapcsolata.
Hiába születnek döntések, határozatok, a felhasználók fejében örök kérdés marad, hogy mit szabad letölteni és mit nem, egyáltalán, kinek árthatunk egy szimpla fájlcseréléssel.
A digitális fényképezőgépek tág határok között képesek a fehéregyensúly beállítására. A filmesnél ugyanezt a papírképek nagyításakor végezték el több-kevesebb sikerrel, vagy felvételi szűrőt használtak. Mi most a GIMP-pel mutatunk be néhány megoldást.
Áthidaló megoldások eddig is léteztek, de ez hivatalosan lesz - ha lesz.
A Toshiba új médialejátszói az SD kártyás filmek lejátszására szakosodtak.
Továbbra sem illegális zenék vagy filmek saját célra való letöltése.
Előfordul, hogy sok videót tárolunk a számítógépünkön. De vajon tudjuk-e a legtöbbnek fejből a tartalmát? Esetleg később is emlékezni fogunk arra, mit takar a fájlnév? Praktikusabb, ha indexképet készítünk a filmből!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.