Újabb értékes céget szippant be a Google
Van olyan, amikor egy cég felvásárol egy másikat, az viszont névleg továbbra is önállóan működhet. Aztán egy idő után a vevő úgy látja, ideje rövidebbre húzni a pórázt.
Van olyan, amikor egy cég felvásárol egy másikat, az viszont névleg továbbra is önállóan működhet. Aztán egy idő után a vevő úgy látja, ideje rövidebbre húzni a pórázt.
A szép új világ egyik jellemzője az okosotthon, de vajon miként érdemes nekiindulni és hogyan döntsük el, mire van szükségünk? Segítünk.
Pár éve még mindenki boldogan élte az életét olyan otthonokban, amik cseppet sem voltak a mai értelemben véve okosak. Akkor egyáltalán jó nekünk ez az okosítás?
Úgy néz ki, hogy az Apple okoshangszórója nem engedi majd Bluetooth-on keresztül streamelni a zenét (vagy bármi mást).
Egyik pillanatban még reggel van, a másikban meg már este, és néha fogalmunk sincs, hogyan rohant el így az idő. Ám akit érdekel, hogy konkrétan mennyit tölt el bizonyos tevékenységekkel, az imádni fogja ezt a kis kütyüt.
Nem elég, hogy az Apple lekéste az okoshangszórók korán induló trendvonatát, de még az is lehet, hogy a saját terméke sem vált ki túl nagy lelkesedést.
Otthonaink levegőjének tisztán tartásában jelenthet nagy segítséget az éppen akciós Xiaomi Mi Air Purifier 2.
Több mint 90 új helyen lehet mostantól beszerezni az otthoni feladatokat megkönnyítő termékeket, de a nagykereskedők is még kényelmesebben vásárolhatnak.
Azt gondolhatnánk, az egész valami áprilisi tréfa, de nem, hiszen még csak január vége van.
Az Amazon kirobbanó sikerű asszisztense olyan szellemes, hogy Sas József azonnal felhagyna a művészetével, ha hallaná.
Február 9-én esedékes a megjelenés, a világban pedig ezer pletyka kering. Tegyünk rendet!
A HomePod eleve az egyik legdrágább okoshangszóró a piacon, ám még a kiegészítő biztosítással sem lehetünk teljesen nyugodtak.
A koreai gyártó egyik bejegyzett szlogenje: Óriás TV. Úgy látszik, ezen a téren most mégis a méretl esz a lényeg.
Nem csupán azért jó, mert sötétben is látjuk hová célozzunk, hanem még a baktériumok ellen is harcol.
A Shleep app még a CES-en debütált, és szeretné jobbá tenni az emberek alvását.
A Pebby egy kamerát és szenzorokat rejtő okoslabda, amit mobillal vagy okosnyakörvvel is vezérelhetünk a kutya vagy a macska legnagyobb örömére.
128 százalékkal több amerikai felnőttnek lett tavaly okoshangszórója, és az is kiderült, hogy miért.
Az OLED tévé túlzottan kispolgári, és amúgy is éppen van otthon közel nyolcmillió forint? Akkor irány a bolt!
Sokaknak nyűg a távirányító, inkább szóbeli parancsokat osztogatnának a fotelből. Sokan pedig eleve menőbbnek tartják a vetített képet egy fizikai képernyőnél, szóval a most bemutatott eszköz a fenti két csoport tagjainak készült.
Egyszerű válasz lehet, hogy véletlenül sem úgy, hogy beledobjuk a mosógépbe a telefont, de természetesen nem erről van szó.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.