Sok embert átvert a kamu WhatsApp
A csalók látszólag hiteles frissítést tettek közzé a Google Play Áruházban - a Google-t is becsapták, majd nagyjából 1 millió letöltést szereztek.
A csalók látszólag hiteles frissítést tettek közzé a Google Play Áruházban - a Google-t is becsapták, majd nagyjából 1 millió letöltést szereztek.
Ha eddig azt hitted, egy jó jelszóval sebezhetetlen a vezetéknélküli hálózatod, gondold újra.
Csak néhány napja derült fény rá, hogy 5 éve ellopták 17,5 millió felhasználó adatait.
Múlt héten bukkant fel, de egyre több helyen jelenik meg az a vírus, amely már nem pénzt kér a fájljaink szabadon engedéséért.
Rejtett módon, de célzottan támadták az olyan nagy tech cégeket, mint a Microsoft, a Google, a Samsung, a Sony vagy az Intel.
Feltörték a Piriform szervereit, de szerencsére még időben sikerült lefülelni a rosszfiúkat, pedig lehetett volna elég nagy baj is a dologból.
Nagy port kavart a DolphinAttack, ultrahangos utasításokkal igazából bármelyik asszisztens (Siri, Google Assistant, Alexa, stb.) fölött átvehető az irányítás.
Egy hacker addig dolgozott, amíg végül beépített egy jackcsatlakozót egy iPhone 7-be.
Egy résen keresztül jutottak hozzá a felhasználók e-mail-címeihez és telefonszámaihoz, amelyeket nyilvános oldalon árulnak.
Adathalászok gyűjtik a vásárlók adatait, miközben a teszteken megbukik Andy Rubin csodatelefonja.
A világ eddigi legnagyobb spamküldő rendszerét fedezték fel, több mint 700 millió e-mail cím figyel az adatbázisban. Ellenőrizd gyorsan, te benne vagy-e!
Pár száz dollár kell csak hozzá, hogy feltörhessünk egy iPhone-t, az Apple pedig egyelőre nem reagált az egyre veszélyesebb trendre.
Feltörték a Secure Enclave Processort vezérlő firmware-t, de a felhasználók adatai továbbra is biztonságban vannak.
Egy új funkcióval letiltható a Touch ID, így a hatóságok még kevésbé lesznek képesek feloldani a zárolt iPhone-okat.
Ezernyi app hordozza a SonicSpy malware-t, ami a kamerához és a mikrofonhoz is hozzáfér.
Egy 51 éves ukrán férfi nagyjából 400 gépet fertőzött meg a zsarolóvírussal.
A megújult Cerber zsarolóvírus lenyúlja a bitcointárcákat, általában jelszóval együtt.
Előkerült egy új adatbázis, amely 306 millió már kiszivárgott, és így nem biztonságos jelszót tartalmaz.
Dominószerű katasztrófa is lehetett volna abból a hibából, amit a Google és az Apple szerencsére egyaránt időben javított.
A Petya nem váltságdíjat akar szedni, hanem tönkretenni az adatokat.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.