Hét atomerőmű ereje fedezi a világ bitcoin-bányászatát
Egy tanulmány most utánajárt, hogy mennyi energiát emészt fel a népszerű kriptovaluta előállítása, és bizony jó pár bányásznak ráfizetés a bitcoin. Ráadásul a környezetünknek is.
Egy tanulmány most utánajárt, hogy mennyi energiát emészt fel a népszerű kriptovaluta előállítása, és bizony jó pár bányásznak ráfizetés a bitcoin. Ráadásul a környezetünknek is.
Egy férfi nem fért hozzá a körülbelül 300 000 dollárt érő pénzéhez, ami bitcoin formájában lapult egy régi ZIP fájlban.
Steve Wozniak szerint a YouTube-on az ő nevében próbálják egyesek átverni a gyanútlanokat, és a Google nem tesz ez ellen semmit.
A támadók Twitter-alkalmazottakon keresztül fértek hozzá a rendszerhez a social engineering módszerével. Végül megtévesztés vagy kenőpénz segített.
Tegnap éjjel durva hackertámadást szenvedett el a Twitter, az akció egy bitcoin-csalás része volt, kamu bejegyzésekkel egy csomó nagyágyú profilján. A mikroblog sosem szenvedett még el ekkora blamázst, be is zuhantak a részvényei.
A hackerek olyan androidos applikációkat terjesztenek, amik "koronavírus trackernek" hirdetik megukat, de a valóság az, hogy csak a Bitcoinodra utaznak.
Bár eleinte nagyon ellenezte a kriptovalutákat Kína, most állítólag hamarosan elindíthatja a saját digitális pénzét.
Korábban már kiszivárgott, hogy saját kriptopénzt tervez a legnagyobb közösségi oldal, de friss hírek szerint nem húzzák 2020-ig a bevezetést.
Bár a Bitcoin és a többi kriptovaluta mostanában inkább szitokszó, mint áldás, Zuckerbergék mégis egy hasonló projekten dolgoznak.
Az NVIDIA a tőzsdei aggodalmak miatt a piaci értékének felét vesztette el mindössze 2 hónap alatt, a SoftBank pedig kiszállna a cégből.
Különféle jutalmakat adna ezért cserébe a lojális rajongóinak a Razer - sokan megkérdőjelezik a Razer újításának létjogosultságát.
A negyedik negyedévben akár veszteséges is lehet a Gigabyte, miután véget ért a kriptoőrület.
Éves mélységekben a bitcoin és az ethereum, a használt videokártyák hamarosan elárasztják majd az aukciós és apróhirdetéses oldalakat.
Túlkészletekre, alacsony keresletre és mindezek miatt tovább emelkedő vételárakra számíthatunk 2019 első felében.
0,15 bitcoinért, vagyis 960 dollárért lehet megrendelni az HTC furcsa okostelefonját, amely egyben kriptopénztárca is.
A Flash frissítései mögé bújnak a támadók, akik a kriptobányász kártevőket igyekeznek elterjeszteni.
A piac manipulálására írt egyik szoftver fejlesztője szerint mindenki manipulálja a piacot, ezért senki nem veszít.
Az új androidos okostelefon egyben biztonságos kriptopénztárca is lesz.
Mielőtt ismeretlen videókat nyitnál meg a csevegőben, kétszer is gondold meg: már megint ezzel a módszerrel terjed egy kártékony program, ami kihasználja a gépedet és ellopja az adataidat!
Az arany- és a holland tulipánláz után ma a bitcoinért őrülnek meg a spekulánsok. De tényleg megéri? Vajon hány helyen fogadják el a legnépszerűbb kriptovalutát?
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.