Már népszerűbb a bakelit, mint a zenei CD
Amerikában utoljára a 80-as években fordult elő ilyesmi, de a nosztalgia utat tör. És a streaming uralkodik.
Amerikában utoljára a 80-as években fordult elő ilyesmi, de a nosztalgia utat tör. És a streaming uralkodik.
Kínai, iráni és orosz hacker-csoportokról egyaránt beszámolt a Microsoft, melyek a kampányhoz köthető személyek fiókjaira pályáznak.
Egyre szorultabb helyzetben van a Huawei, lassan egyetlen cég sem dolgozhat vele. A jelentések szerint már a Samsung és az LG sem szállít a kínai gyártónak képernyőket.
Az Apple-nél Amerikában a legtöbb Apple Watch Series 5 okosóra már nem elérhető, jó okkal: rövidesen itt az új modell.
A Huawei fiatalos almárkáját épp ugyanúgy sújtják az amerikai intézkedések, mint az anyavállalatot, mégis, fontos és érdekes termékeket mutatott be a cég mai sajtótájékoztatóján.
Állítólag megvan, hogy melyik amerikai óriás vásárolja meg a TikTokot - ugyanakkor Kína még keresztülhúzhatja az üzletet.
Az Egyesült Államokban már látható is, hogy főleg a megfizethetőbb kategóriából fogytak ki a készletek, ami a távoktatásra, távmunkára lehet rossz hatással.
Kevin Mayer szinte fel se melegítette igazgatói székét, a jelek szerint nagyon ingatag a mindenfelől támadott szolgáltatás helyzete. Ráadásul továbbra sem tudjuk, hogyan reagálnak Donald Trump ultimátumára.
Ha stickerekre, vagyis matricákra és kitűzőkre keresünk rá a Marketplace-en, ne lepődjünk meg, ha ismétlő puskát vagy pisztolyt ajánló hirdetésekbe botlunk. A Facebookon folyó fegyverkereskedelem már az amerikai politikusok szemét is csípi.
A hónap közepén már megszellőztette a kínai ByteDance, hogy a TikTokon keresztül hamarosan beperelnék az amerikai kormányt az elnöki rendelet miatt - most meg is tették.
A kínai fejlesztők attól félnek, hogy az amerikai szankciók elvágják őket a GitHubtól, ezért az ország technológiai minisztériuma nagy vállalatokkal, köztük a Huawei-jel karöltve alternatív megoldás kiépítésébe kezdett.
Az amerikai bíróságok korábban megállapították, hogy az elnök nem tilthat le akárkit a Twitteren, hiszen fiókja hivatalos kommunikációs csatornának számít - a Fehér Ház most nekiment ennek a döntésnek.
Aláírt a DARPA-val 3 évre az ARM, az együttműködés célja, hogy az amerikai chiptervezés továbbra is a világ legjobbja maradjon. Eközben süllyedő hajóvá kezd változni a Huawei chiptervező részlege.
Tovább emelkedett az Apple piaci értéke, és így immáron több mint 2 billió, vagyis 2000 milliárd amerikai dollárt ér a vállalat.
45 helyett 90 napja van a kínai ByteDance-nek, hogy eladja egy amerikai óriásnak a TikTokot: a Microsoft és a Twitter után az Oracle is bejelentkezett.
Az Apple egyik korábbi dolgozója árulta most el, hogy úgy 15 évvel ezelőtt az amerikai kormánynak egy titkos, különleges iPodot készített a cupertinói vállalat.
Lejárt a Huawei-nek kiállított ideiglenes licenc, így van rá esély, hogy a 2019. májusa előtt megjelent okostelefonokra sem lesz többé Google-féle Android, eltűnhetnek a Google-appok is.
Az elnöki rendelet miatt akarják a TikTok amerikai dolgozói beperelni az amerikai kormányt, mert úgy néz ki, hogy nem kapnak majd fizetést.
Szeptember 15-től nem ad több chipet a TSMC a Huawei-nek, ezért a pletykák szerint a kínai gyártó a MediaTek felé nézelődik, de közben a Qualcomm lobbizik az amerikai kormánynál.
Úgy tűnik, ha az amerikai kormányzat rászáll valamilyen technológiai területre, addig ugrál rajta, amíg mozog. A kínai appokat már világszerte fojtaná meg Donald Trump.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.