A tablet nem vigyázhat a gyerekre, de sokat segíthet neki és a szülőknek is
Fontos, hogy a digitális térben is együtt, a gyerekkel közösen töltsük az időt, ne bízzuk a tabletre őt.
Fontos, hogy a digitális térben is együtt, a gyerekkel közösen töltsük az időt, ne bízzuk a tabletre őt.
A szülők óvatlansága is hozzájárult ahhoz, hogy a hétéves csemete alaposan megrövidítette a családi kasszát.
Minden gyermek életében eljön az a pillanat, amikor saját telefonra, tabletre, számítógépre vágyik.
Megmutatjuk, hogy mobil eszközökön és számítógépen milyen beállítások lehetnek segítségedre abban, hogy megvédd gyermeked az interneten leselkedő veszélyektől.
Egy alkalmazás mesterséges intelligencia segítségével elemzi a telefonnal készített fotókat, és minden olyat töröl, amelyiken valaki meztelenül szerepel.
Néhány kiskorú úgy döntött, hogy összedobnak pár vírust, hogy azokat értékesítve némi pénzhez jussanak.
Megmutatjuk azokat a legfontosabb szempontokat, amiket érdemes figyelembe venni, ha gyermekednek vennél számítógépet vagy mobil kütyüt - és kitérünk a fontos szoftveres beállításokra is!
Sok szülőnek fogalma sincs, pedig rengeteg veszély leselkedik a fiatalokra az online térben.
Tavaly rengeteg lövöldözés történt az amerikai iskolákban, azonban nagy probléma az internetes zaklatás is, még ha aránylag kevés szó is esik róla.
Mind az Instagramon, mind a virtuális térben könnyebb lesz ellenőrizni, hogy mit csinálnak a gyerekek.
Napjainkban minden eddiginél fontosabb, hogy odafigyeljünk arra, gyermekeink hogyan használják elektronikai eszközeiket. Az #oszdazészt kampánnyal igyekszünk segíteni.
Nő a kiberfenyegetettség, a támadások egyre kifinomultabbá és összetettebbé válnak, a rosszindulatú kódolók folyamatosan változtatják taktikáikat, technikáikat, eljárásaikat, és pontosan tudják, hova kell célozni: a szívre.
Egy jelszókezelőt üzemeltető cég ismét összegyűjtötte az év leggyengébb jelszavait, a helyzet pedig nem sokat javult tavaly óta.
Kriptovaluta tulajdonosokra vadásztak a csalók, a Google hirdetések sokakat átvertek.
Egyre növekvő gyakorisággal érik cybertámadások a játékosokat.
Egyre több forrásból érkeznek a Microsoft új operációs rendszerét hirdető programok, amik jelszólopó vagy trójai vírusokat is tartalmaznak.
A cég egy héttel a támadás után sem talált jobb megoldást, mint hogy kielégítse a hackercsapat követelését.
Igencsak ravasz trójait azonosítottak a Cleafy szakemberei, a TeaBot rohamos sebességgel terjed Európában.
Egy digitális biztonsággal foglalkozó vállalat szerint legalább 167 hamis Android és iOS app van, amely online kereskedelmi megoldás helyett egyszerűen ellopja pénzünk vagy adatunk.
Mogács Dánielt is átverték már az adathalászok, most többek között ő is mesél arról, mire kell figyelni ilyen esetekben.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.