Ezek voltak a 2010-es évek legfontosabb tech újdonságai
iPhone-tól az iPadig, DJI-tól a Raspberry Pi-ig rengeteg fontos kütyü jelent meg, amely meghatározta a 2010-es éveket. Legújabb toplistás videónkban ezekről az eszközökről lesz szó.
iPhone-tól az iPadig, DJI-tól a Raspberry Pi-ig rengeteg fontos kütyü jelent meg, amely meghatározta a 2010-es éveket. Legújabb toplistás videónkban ezekről az eszközökről lesz szó.
Az adatlopások, hackerek és szivárgások éveit éljük, ezért érdemes mindent megtenni azért, hogy biztonságban tudjuk a fiókjainkat. A kétfaktoros azonosítás csodákra képes, mutatunk rá öt kiváló appot.
Dizájnban nem sok újdonságot hoz majd a Galaxy Buds+, ellenben aktív zajszűréssel és nagyobb akkuval újíthat.
Főként az ingyenes WiFi rejtette veszélyekre figyelmezteti az ünnepek alatt utazó emberek az FBI.
Úgy tűnik, mostanában már fél évente történik egy ilyen kaliberű incidens, a Facebook olyan lyukas, mint egy neccharisnya.
Ha azt hinnénk, hogy a biometrikus azonosítás mára tökéletes módszerré vált, itt egy csattanós válasz.
Retteghet az amerikai vezetés: az ARM China a globális piacra hoz a kínai állam által jóváhagyott titkosítással érkező chipeket.
A OnePlus 7 és 7 Pro csak most kapják meg a novemberi biztonsági csomagokat.
A szakértők arra figyelmeztetnek, hogy biztonsági problémák miatt különösen veszélyessé válhat az online bankolás és vásárlás androidos mobilon.
A Snatch ransomware csökkentett módban indítja újra a PC-ket, hogy megkerülje a végpontvédelmet.
Bevallotta az Apple, hogy tényleg mindenképp begyűjti a helyadatokat a három új iPhone, de azt is elárulta, hogy miért.
Kiderült, hogy az Apple csúcsmobiljai akkor is begyűjtik a helyadatainkat, ha ezt elvileg megtiltjuk a rendszernek.
Nagyobb, gyorsabb és 2-ujjas hitelesítést is támogat az új, kijelzőbe épített ujjlenyomat-olvasó, és jön a Snapdragon 865 is.
Eddig is vészterhes hírek érkeztek Kína mindenre és mindenkire érvényes megfigyelőrendszeréről, mostantól azonban nincs menekvés a digitális regula elől. Ráadásul már nem csak a távol-keleti országban tartják jónak a disztópikus modellt.
1,2 milliárd ember személyes adatai szivárogtak ki a legutóbbi nagy botrányban.
Bocs, nem tudtuk szebben írni a címet: szakértők szerint a stalkerware, avagy zaklatóvírus tényleg egy utolsó szemétláda, ugyanis elődjéhez képest mindent pont fordítva csinál, és ez rosszabb, mint gondolnád.
Sok újdonságot hozott a PC monitorozására tervezett NZXT CAM szoftver 4.0-s verziója.
Érdemes jól megválasztanod egeredet és billentyűzetedet, különösen akkor, ha leszámolnál a zsinórokkal. A jól megépített, minőségi példányok hosszú éveken át hű társaid lesznek munkában, tanulásban és szórakozásban.
A hackerek e-mailben sürgették az embereket, hogy telepítsenek egy kritikus frissítést a Windows 10-hez: persze zsarolóvírus állt a háttérben.
Los Angeles kerületi ügyésze mindenkinek azt ajánlja, hogy messzire kerülje el a nyilvános USB töltőportokat - nem jó ötlet ilyenen keresztül mobilt tölteni.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.