A karácsonyi szezon már a nyakunkon, ezért decemberi számunkban többféle árkategóriában is szolgálunk vásárlási tippekkel a formabontó megjelenésű egerektől a netbookokig. Ezúttal egy közösségi videoszerkesztő rendszer teljes verziójával, a PowerDirector 8 LE-vel járunk olvasóink kedvében.
Vásárlási tanácsadónkban a szokásos konfiguráció ajánló mellett olyan tippeket válogattunk, melyek szerencsés esetben azért még így válság idején is szóba jöhetnek. Körülnéztünk a színes, mintás és szokatlan egerek körében és kerestünk öt hangulatjavító hatású és mégis jóval 3000 Ft alatt hozzáférhető egér-csodát. Körülnéztünk a mikrofonos, párnázott fejhallgatók, az útválasztók és a 23-24 hüvelykes monitorok között is. Bővebben kitárgyaltuk a netbook választás mikéntjét is, hiszen még mindig lehet találni pár ötvenezer forintos ajánlatot is.
Természetesen továbbra is négy teljes funkcionalitású vírusvédelmi- illetve biztonsági rendszerből választhatnak olvasóink hónapról hónapra. Emellett most a CyberLink PowerDirector 8 LE közösségi videoszerkesztő szoftvert is megtalálják a lemezmellékleten, a program mögé szervezett több százezres kreatív közösség szorgalmas munkája révén sosem fogyunk ki a hátterekből, lemezmenükből és effektusokból. További teljes verzió a StepShot dokumentáció készítő, amivel részletes, képes útmutatókat készíthetünk, akár bonyolult alakzatokkal és rétegekkel dolgozva is.
Intel kontra AMD, de most aztán nagyon!
Gigantikus platformteszt segít eligazodni a CPU, GPU és APU rövidítések világában. AMD Bulldozer és Intel Sandy Bridge-E tesztünkből kiderül, hogy mekkora valós teljesítmény áll a processzor-újdonságok mögött.
Mikor a net alakítja a politikát
Megtudhatja, hogy eddig milyen változásokat sikerült elérni szerte a világban és itthon a Facebook segítségével. Elbeszélgettünk a forradalmi Leonar3Do magyar feltalálójával, akinek fejlesztése igazi világsiker 3D alkotó körökben.
Már a tesztlaborban: nagyitelefonok, projektor örök életű lámpával
Teszteltünk kizárólag telefonálásra használható telefonokat, lézeres-ledes projektort, digitális és mégis normál papíron használható tollat és persze a legújabb Apple cuccokat is. Nem hagytuk ki a Samsung okostelefon-táblagépét a Galaxy Note-ot sem. Folytatjuk a Hackintosh történetet, vagyis megtudhatják, hogy miként lehet egy PC-re OS X operációs rendszert telepíteni.
Szoftver hakni-sztárok és hasznos darabok
Bemutatjuk az új Adobe Premiere és Photoshop Elements csomagokat, több biztonsági szoftvert és a websuliban a saját videolejátszó beágyazásáról olvashatnak. Bemutatunk egy Office dokumentum-jelszótörő programot is.
Írásainkról bővebben a részletes tartalmi leírásban olvashat! A magazinunk digitális változatát pedig a d-pcw oldalunkon keresztül szerezheti be.