A Netflix elkezdett visszaállni Európában a koronavírusjárvány előtti minőségre
Egyelőre nem ismert a pontos ütemterv, de több európai országban is az eredeti sávszélesség mellett nézhetőek már a Netflix tartalmai.
Egyelőre nem ismert a pontos ütemterv, de több európai országban is az eredeti sávszélesség mellett nézhetőek már a Netflix tartalmai.
A felhasználók EU-ban való illegális követése miatt tettek panaszt a Google ellen, amely állítólag a hirdetőknek adja az adatokat.
Mindig lenyűgöző összehasonlító képeket látni egy-egy helyszínről évtizedek távlatából, a Radio Free Europe most egy webes tárlaton mutatja be, hogyan festettek a háború végén a főváros fontos helyszínei.
Bár a kijárási és utazási korlátozások röghöz kötnek mindenkit, több érzékszervünkkel is elhitethetjük, hogy a világot járjuk. Monitor és tévé előtti, illetve VR headsetben átélhető sétákat és túrákat gyűjtöttünk össze.
Egyelőre még nem tudni, hogy Egyesült Államokban már megjelent felső-középkategóriás tablet mikor érkezik Európába, de legalább az árán nem kell a fejünket törjük.
A szerzői jogokkal kapcsolatos uniós irányelvek alapján Franciaországban már kötelezték a cégóriást arra, hogy egyezzen meg a tartalomelőállítókkal. A döntés precedens értékű lehet.
Korábban elképzelhetetlen lett volna, hogy a Xiaomi csúcsmobilja is 1000 euróba kerüljön. Pedig 1 híján ennyi a Mi 10 Pro.
A közösségi platformokat is eléri a koronavírusjárvány hatására alkalmazott sávszélesség-korlátozás.
599 eurós árával kedvező ajánlat az 5G-s mezőnyben a Nokia 8.3 5G, de sajnos egyáltalán nem a Samsung Galaxy S20 ligájában játszik.
Nemrég írtunk arról az EU-s kérésről, amely a távmunka és távoktatás támogatására szolgál. A Netflix után a YouTube is lépett, de szerencsére egész ügyesen.
Attól tartott az EU illetékes biztosa, hogy nem viseli el a hálózat a látványosan megnövekedett adatforgalmat.
Szerintük annyira kilőtt az adatforgalom a távmunka és otthoni karanténhelyzet miatt, hogy szükség van a szigorra. Mások szerint ennyit még simán elbír a hálózat, és csak felzúdulás lenne egy ilyen akció vége.
Ugyan csak egy tizedesjegy változik, de az ígéretek szerint nagyot lép előre az új mini-tárhely.
Több millió felhasználó adatai kerültek nyilvánosságra, más cégek is érintettek az európai ügyfelek kapcsán.
A Facebook szerverein tárolt fotók és videók vihetőek át ezzel más szolgáltatásra, például a Google Fotókra.
Észak-Amerikában 100 ezer munkavállalót kértek meg arra, hogy otthonról dolgozzanak április 10-ig, Európában is ugyanezt javasolják.
A Reuters bizonyítékokat ásott elő arról, hogy a tiltások ellenére Iránnak adott el amerikai technológiákat a Huawei.
Az EU legújabb törvénytervezete az Apple rémálma: biztosítani kellene, hogy a felhasználók könnyen és gyorsan cserélhessenek akkut a mobiljukban.
1990. február 19-én jelent meg az első hivatalos Photoshop verzió - azóta a neve egybeforrt a fotóretusálással. A jeles évforduló kapcsán összeszedtünk néhány érdekességet a szoftverről.
Trösztellenes ügyek miatt évek óta harcol a Google és az EU, az óriáscég pedig mindent megtesz, hogy elkerülje a 2,4 milliárd eurós büntetését.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.