A világ zeneiparának egyik reménysége egy ikonnal indítható, hamburger méretű lány. A Mátrix cselekménye pofátlan lopás. Dokumentálhatóan. A huszonegyedik században egy dolgot felejtettünk el nagyon: meglepődni bármin. Meg még egyet: elhinni valamit. Bármit. A technológia exponenciális fejlődésével viszont sem helyzetkezelésünk, sem emberi értékeink, sem pedig a józan eszünk nem tartja a léptéket. Mi ilyenkor a teendő? Erre a kimondatlan, de mindennapos kérdésre válaszol Bari Máriusz (Damage) könyve, a Damage Report.
A Nyócker egyik forgatókönyvírójaként is ismert szerző alternatív közösségi oldal évtizedes üzemeltetéséből, közösségimédia-oktatásból, scifiből és újságírási kulisszatitkokból is bőségesen oszt meg tapasztalatokat, a 400 oldalnyi sűrű tartalmat pedig a Félelem és Reszketés Las Vegasbannal elhíresült gonzóújságírási stílus lazítja fel éles és lényeglátó humorral.
A "közösségi könyv" fogalmát az oldalak széléről leolvasható QR-kódok teszik egyértelművé: ezeken keresztül az olvasók "örökbefogadhatják" kedvenc oldalaikat minimális támogatás fejében (és ezért gyakorlatilag be is írhatják nevüket a könyv oldalaira), másfelől kommenteket fűzhetnek az egyes oldalakhoz, így a könyvet gyakorlatilag a végtelenségig lehet tovább írni.
Mindehhez háttértörténet is jár, a szerző nem csak a könyvhöz készített DJ-mixeket és zenéket osztja meg, hanem az olyan történeteket is, hogy milyen zenére jó írni, illetve milyen problémákkal találkozik egy grafikus egy könyvborító tervezése közben.