Az otthoni kádakba költöznek a bezárt japán fürdők
A járványhelyzet miatt nem látogathatók Japán híres, melegvizű forrásairól híres fürdői, ezért VR szemüvegen át közvetítik az élményt a lakásokba, hogy könnyebbé tegyék a karantént.
A járványhelyzet miatt nem látogathatók Japán híres, melegvizű forrásairól híres fürdői, ezért VR szemüvegen át közvetítik az élményt a lakásokba, hogy könnyebbé tegyék a karantént.
Utazó YouTuberek, élménybloggerek, Insta-celebek és hasonló élőlények teljes megélhetését döntötte romba, hogy nincs utazás, nincs élmény és nincs egzotikus fotótéma.
Saját lábon szeretnének ezután megállni, de a videóikat továbbra is ingyen megnézheti bárki.
Szent őrültek mindig is voltak, de az audiókazettára YouTube videót felvevő csodalénynél mostanában nem volt se őrültebb, se szentebb. Nézd meg te is, milyen lett a végeredmény!
Hónapok óta tesztelik a YouTube Video Buildert, de a koronavírus miatt gyorsított fejlesztés mellett dobták most be a mély vízbe.
Mivel egyre több a kifejezetten hosszú videó a YouTube-on, a fejlesztők most egy olyan funkciót próbálgatnak, amellyel epizódokra tagolható egy-egy feltöltés, és könnyebb lesz navigálni benne.
Egyre markánsabb hangok kapcsolódnak be az újgenerációs mobilhálózat és a COVID-19 közötti állítólagos kapcsolat taglalásába, ami már veszélyes következményekkel is járt.
A karanténban ragadtak életének megkönnyítésére mindkét szolgáltató ideiglenesen elérhetővé tett jó néhány filmet és sorozatot, de továbbiak feloldását is tervezik.
Régóta esedékes volt már ez a frissítés, hiszen mostanra minden fontosabb alkalmazás támogatta már a sötét variánst.
Ezt főleg azoknak érdemes figyelni, akiknek nem korlátlan a havi internet-előfizetése. Eláruljuk, milyen tartalom mennyit eszik a netedből.
Mivel eleve tilos a videómegosztó szabályzata szerint álhírekre alapozó, másokra veszélyes tartalmakat közzétenni, hamarosan indul is az irtás.
Bár a TikTok nem csak funkcióját nézve megosztó, a sikere elvitathatatlan. Nem csoda, hogy a YouTube is szemet vetett rá, bár a tervezett app neve kissé fura.
A koronavírus gazdasági vesztesei közül erősen kiemelkednek a zenészek és előadók. A lemondott koncertek helyett többen újfajta megoldást találtak, ami persze nem tökéletes, de sokszor frappáns. Mutatjuk, hogyan működik mindez, aztán válogatunk nemzetközi és hazai videók közül.
Nemrég írtunk arról az EU-s kérésről, amely a távmunka és távoktatás támogatására szolgál. A Netflix után a YouTube is lépett, de szerencsére egész ügyesen.
Néhány app képes a háttérben felemészteni adatforgalmi keretedet, megnéztük, hogy a top alkalmazások közül melyekre érdemes e téren is odafigyelned.
Szerintük annyira kilőtt az adatforgalom a távmunka és otthoni karanténhelyzet miatt, hogy szükség van a szigorra. Mások szerint ennyit még simán elbír a hálózat, és csak felzúdulás lenne egy ilyen akció vége.
Az egészségügyi hatóságokat is bevonta a közös munkába a Facebook, a Google, a YouTube, a Microsoft, a LinkedIn, a Reddit és a Twitter.
Több évnyi tesztelést követően mindenkihez megérkezik a mobilos appba a tartalmak felfedezését segítő Explore fül.
A videószolgáltató enyhítette a napokban bevezetett szigort, de azért óvatos marad az elbíráláskor.
Gyíkemberek, laposföld, chemtrail, a szíriuszról érkező ősmagyarok, valamint titkos ufóinvázió - a YouTube még mindig tele van ilyen jellegű tartalmakkal, és pont a szolgáltató saját algoritmusa tehet arról, hogy nem lehet megszabadulni ezektől.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.pcwplus.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.