Ha van 3000 dollárod, és szereted a prémium minőségű fagyit, akkor a ColdSnap Chill neked készült - persze valójában nem otthoni felhasználókat, hanem vendéglátóipari egységeket céloz a termékkel a ColdSnap. A dobozos fagyit leginkább a kapszulás kávéfőzőkhöz lehet hasonlítani, persze kapszula helyett egy fagyis dobozt (ami olyan, mint az üdítős doboz) kapsz, és a gép nem meleget, hanem hideget csinál.
De a lényeg ugyanaz: ha megvan a kiszemelt alany a többféle ízesítés közül, akkor a dobozt a gépbe helyezve pár perc alatt elkészül a prémium minőségű fagylalt. Egy kapszula 3 dollárba kerül, ami a Las Vegas-i árakhoz képest semmi (a hotelekben 1 gombóc 6-10 dollárba kerül) - de ami még fontosabb, az az, hogy a fagyi tényleg finom!
A Sharge több érdekes koncepcióval rukkolt már elő, többek között egy olyan vezeték nélküli töltővel, amely a MagSafe segítségével dokkol az iPhone-hoz, és energiaátvitel közben egy apró ventilátor segítségével hűvösen tartja a mobil.
A CES-en az Icemag töltő második verzióját jelentette be a gyártó; az Icemag 2 az előd 10000 mAh kapacitását megtartva gyorsabb, 18 wattos töltést tesz lehetővé, valamint kapott egy kihajtható lábat is, amivel a dokkolt telefont felállíthatod az asztalon. A töltő már kapható - legalábbis az USA-ban, ára 70 dollár.
Az AI mellett nagyon pörög Las Vegasban minden olyan kütyü, amivel belső térben lehet valamilyen növényt termeszteni - mint amilyen például a Plantaform is. Ezekben az eszközökben közös, hogy akár a nappaliba is illeszkedő dizájn mellett próbálnak olyan körülményeket teremteni a növények számára, ami serkenti a növekedésüket. Ez elsősorban a megfelelő erősségű és minőségű fény kiszolgálását jelenti, de több termék a vízellátást és a páratartalmat is menedzseli. Ha kiválasztottad, hogy mit szeretnél termeszteni, akkor az ültetés gyors és kényelmes, hiszen nem kell a magokat földbe ágyazni, elég csak a megfelelő kapszulát a helyére tenned. A növénytermesztés folyamatát telefonos app segítségével követheted nyomon. A lelkesedést csak az ár foghatja vissza: a Plantaform ugyanis 500 dollárba kerül.